500
http://500.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 İleri>>
Cevapla
PENTA_PENTA

gizemcim harikasın...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 24 Eylül 2006 3:49 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
rugzoo

gizemcim senin nasıl bir sesin ve sesini geliştirmek için ne çalışmalar yapıp ne emekler verdigini bilmeden konuşan arkadaşların eleştirileri seni üzmesin biz seni çok iyi tanıoruz.sen o sesini sokaktan geçen herkezin yapabilecigi tarzda bi sese benzeten arkadaşın sadece şarkıya biraz daha ruh katma eleştirisini göz önüne al digerlerini takma gerisi zaten harika bi şekilde ilerlio devam et gizemcik:)sana hep ne diorum sen bana güven gerisini boş ver:)ok?
Bu mesajın yazıldığı tarih : 24 Eylül 2006 1:04 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
slapbas

arkadaslar sarkılar fena deil ama daha iyiside olabilir bas ve dalul we ayrıca solo gitarlar birazdaha gayrett...vokalin hakkını verin ama:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 24 Eylül 2006 4:01 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
lahanaci

ben eleştiri yaparken , yaptığım eleştriden ötürü kimin hakkımda ne düşüneceğini umursamam! forumda yazılınları okudum, eleştrilere göz attım , yorumlarada tabii.
ama es geçemeyeceğim bir şey war.  genelde herkes vokalin sesini çok beğenmiş, lakin kendisi henüz 16 yaşında! yani sesi tam olarak oturmamış! yarın ne olacağı belli değil. zaten bu haliyle öle çok gelecek vaad eden bir ses değil. gayet sıradan bir ses. sokaktan tutun bir kız çocuğunu, "zombie" parçasını söletin, aynı bu kız gibi söyler (kimbilir belki çok daha iyi de söleyebilir). ezbere gidiyor, ruhunu veremiyor söylediği parçaya. ilkokulda andımızı okuduğumuz günler aklıma geldi demoları dinleyince :) "türküm doooruyum çalışkanım ...." :) ezbere yani :) bi ahenk katamamış.
zaten çocuklar genç, çok profosyonel bi çalışma beklemek yanlış olur. onlarda zaman içerisinde bazı yanlışları düzetecekler... ama ben her iki parçayıda dinlediğimde "ancak bu kadar kötü olabilir" dedim...
yani arkadaşlar üzgünüm ama bu bir gerçek!!!
parçaları dinlerken ben burda sinir krizi geçirdin "nasıl bu kadar kötü çalıp, söyleyip birde ’oooo harika yapmışız’ diyebilirler!!!!" die sinirden kahroldum. bu yüzden bu kadar uzun yazıyorum....

keşke hemen böyle alel acele kendinizi insanlara sunmaktan ziyade biraz daha olgunlaştıktan sonra grup site yapsaydınız.... çünkü bu halinizle sürekli yerden yere vurulursunuz. size "çok güzel olmuş harikasınız, aynen devam vs. vs. vs." diyenler sizi pohpohlamak için kalbinizi kırmamak için (yada başka sebeblerden ötürü) yazmışlardır o mesajları.
tahsillerinizi tamamlayın arkadaşlar. okullarınıza devam ederken de müzikle uğraşabilirsiniz....
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Eylül 2006 11:44 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
gizemmm17

çok teşekkür ederiz arkadaşlar yorumlarınız için!
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Eylül 2006 7:02 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
sex_boy

arkadaşlar sanırım bascınızın üyeliği yoq siteye ama ’’internetci’’ diye bir üye war sizin bas gitaristinizin resmini kullanıo benden söylemesi gerekeni yapın.. .
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Eylül 2006 6:46 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Darkhammer

vokalin ses müthiş eminim ilerde çok iyi yerlere gelir .Sesini eğitirse Gelceğin Şebo su bence.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Eylül 2006 6:44 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
sebomelody

vokal çok güzel.. yani telaffuz biraz eksik ama ses rengi falan harika..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Eylül 2006 3:49 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
rugzoo

keske tum elestırıler ve dınleyıcıler sızın gıbı olsa beatcraft arkadasım dogru soluyosun yenı bı grubuz ve daha 90 dogumluyuz bızden heralde profesyonel perfonmans beklıolar.elestırılerınızı dıkkate alıcaz teseekur ederız:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Eylül 2006 3:29 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
beatcraft

Arkadaşlar öncelikle söyleyeyim, şu an gerçekten kötüsünüz. Yalnız ben sizin kötü olmanızda değilim.. :) Sanırım siz yeni kurulmuş ve daha müziğe yeni başlamış insanlarsınız. Şu anatolianrock.com’u iyice bi gezin, bakın birçok kendisini eski ve iyi olarak gören grupla aranızda aslında o kadar fark olmadığınızı göreceksiniz :) Şimdi siz yenisiniz, ama 2 sene sonra belki de süper bir grup olacaksınız, ama merak etmeyin o zaman da sizi eleştirenler daha doğrusu sizi taş atanlar mutlaka olcaktır. Tamam şu an birçok eksiğiniz var ama ilerde tamamlarsınız; ancak şu an eksik olduğunuzu unutmayın ve durduğunuz konumun farkında olun. Eleştiler konusunda şey söleyim, eleştileri asla göz ardı etmeyin unutmayın sizi taş atmak için eleştirenler olduğu gibi, objektif olarak dinlemiş gerçekten eksiklerinizi söyleyenler de mutlaka olacaktır.. Başarılar dilerim :)

zum.rockmekan.com
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Eylül 2006 1:48 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 İleri>>